Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Попри мінливість погоди «Здорова прогулянка» у Рівному вдалась

Понад 150 медичних послуг на свіжому повітрі отримали відвідувачі медичного заходу у Парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка. Рівнянам та гостям міста вимірювали рівень глюкози крові, холестерину та насичення киснем крові, перевіряли рівень артеріального тиску та розраховували індекс маси тіла, вакцинували проти COVID-19 та тестували на ВІЛ/СНІД і гепатит. 

А ще була унікальна можливість в неформальній обстановці отримати лікарські рекомендації щодо збереження здоров’я, в тому числі жіночого, здорового харчування, попередження хвороб серцево-судинної системи та цукрового діабету, тощо. Лікарі закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради консультували з приводу наслідків перенесеного захворювання на COVID-19, захворювань молочної залози та важливості проведення профілактичних щеплень, в тому числі проти коронавірусної хвороби. 

Окрім того, усі бажаючі мали можливість спробувати свої сили у «скандинавській ходьбі» та опанувати навики надання домедичної допомоги. 

Нагадаємо, що захід відбувався у рамках співпраці між Управлінням охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради, Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, закладами охорони здоров’я Рівненської міської ради, за сприяння Рівненська міська рада з метою реалізації комунікаційної кампанії проти COVID-19, що проводиться Міністерством охорони здоров’я України у партнерстві з Державною установою «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Проєктом USAID «Трансформація комунікацій» та агенцією One Health.

Читайте також

За даними дашбордів НСЗУ Національна служба здоров'я України, у програмі «Доступні ліки» беруть участь понад 30 аптечних закладів, що ..
Підписатись