Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

За 28 днів листопада - 850 щеплень проти коронавірусної інфекції провели медики Рівного в пунктах вакцинації проти COVID-19 для населення.

Пам’ятаймо, що низький відсоток вакцинації населення - це прямий шлях до погіршення епідситуації. Причому важко перенести хворобу найбільше ризикують літні люди та люди з хронічними захворюваннями. Смертність є найвищою саме в категорії людей 60+, тому вони мають отримати свій захист у першу чергу. 

Сьогодні два типи вакцин - Comirnaty від Pfizer та Coronavak - є доступними у пунктах щеплень, що діють у Центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівненської міської ради та Міської дитячої лікарні Рівного. Тож не зволікайте зі щепленнями!

Перелік пунктів щеплень проти COVID-19 у Рівному та графік їх роботи доступний за посиланням http://surl.li/dwigt
Зверніть увагу, що отримати щеплення проти коронавірусної інфекції можна не лише в будні дні, а і у вихідні. Адже пункти вакцинації проти COVID-19 у Рівному працюють в суботу, а окремі - і у неділю! 


Читайте також

У КНП "Міська стоматологічна поліклініка" Рівненської міської ради віднедавна доступна можливість онлайн-запису на прийом до фахівців! Для того, щоб ..
До КНП «Центральна міська лікарня» РМР доставили новітнє обладнання - рентгенівський апарат з С-аркою для флюороскопії та рентгенографії Т..
2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм! Сьогодні весь світ підтримує людей з аутизмом та їхні родини, привертаючи увагу до в..
Підписатись