Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центри ПМСД Рівного скорочують свій графік роботи!

► Уже з 1 жовтня, амбулаторно-поліклінічні заклади Рівненської міської ради працюватимуть з 8:00 до 18:00 години з понеділка по п‘ятницю, до 19:00 вестиме прийом лише черговий лікар закладу та працюватиме пункт невідкладної допомоги. 

► У суботу та неділю в амбулаторних закладах міста надання медичної допомоги забезпечує черговий лікар з 8:00 до 14:00 години!

► Стаціонарна медична допомога населенню і надалі надаватиметься у звичному режимі цілодобово!

Звертаємо увагу відвідувачів закладів охорони здоров'я на своєчасне планування звернень до лікарів та просимо з розумінням відноситись до будь-яких змін в організації надання меддопомоги, адже усі дії заради безпеки наших пацієнтів та персоналу!


Читайте також

Команду Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради посилить новий заступник начальника - Олена Гандзюк! Відповідне розп..
У Рівненській міській територіальній громаді у звʼязку із відчутним зниженням температури повітря прийняли рішення відновити подачу тепла до ряду мед..
Захворюваність на грип та ГРВІ у Рівненській міській територіальній громаді знижується. Це підтверджують показники, які фіксують у закладах охорони зд..
Підписатись