РІВНЕ
Міністерство охорони здоров’я
Рівненська міська рада
Новини
Медіа
ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я
Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Головна
Управління охорони здоров`я міста
Адміністрація
Про управління охорони здоров'я
Нормативно-правове забезпечення діяльності
Новини
Медіа
Контактна інформація
ЗОЗ РМР
Пацієнтам
Довідково-тематичний розділ
Новини для пацієнтів
Профілактика захворювань
Медичним працівникам
Лікарям
Нормативно-правові документи
Анонси
Головна
Управління охорони здоров`я міста
Новини
За останній тиждень майже на 40% рівнян більше пос
За останній тиждень майже на 40% рівнян більше поступило на лікування з приводу COVID-19 аніж одужало!
15:59, 26-09-2022
Поділитись з друзями:
Читайте також
Медики Інституту серця МОЗ України проводили огляд дітей на базі КНП «Міська дитяча лікарня» РМР
67 оглянутих пацієнтів кардіохірургом, завідувачем відділення хірургічного лікування вроджених вад серця у дітей Василем Карпенком та дитячим кардіоло..
23 серпня — День Державного прапора України!
Наш синьо-жовтий стяг є символом незламності, свободи та єдності українського народу. Він об'єднує нас у боротьбі, додає сил у випробуваннях та на..
У Рівному на Лебединці цієї неділі відбудеться завершальний захід «літньої сесії» інформаційно-просвітницької кампанії «Рівненська міська громада – територія здоровʼя», де лікарі-спеціалісти КНП "Міська лікарня #2» РМР говоритимуть на тему: «Тютюнопа
► Коли: 31 серпня, з 12 до 14 год ► Де: м. Рівне, парк Молоді (Лебединка) У рамках заходу заплановано: ♦ бесіди з відвідувачами заходу: щодо ш..
ПІДПИШІТЬСЯ
на розсилку
та отримайте актуальну інформацію
Підписатись
Будьте в курсі всіх новин, підпишіться на розсилку.