Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навчання за 2 останніх місяці. Це саме ті особи, що самостійно подали заявку на навчання заповнивши відповідну анкету.
Кілька речей з якими найчастіше стикаємось опрацьовуючи Ваші заявки:
• не вірно вказаний контактний номер;
• особа, що подала заявку на навчання не відповідає на телефонний дзвінок систематично;
• заняття з домедичної допомоги, що організовуються Управлінням охорони здоров‘я м.Рівного потребують вашої присутності та не проводяться в режимі відеоконференцій;
• на сьогодні заняття з домедичної допомоги не проводяться після 17:00 години та проходять виключно у робочі дні тижня!
На сьогодні, в різних регіонах України під обстріли та авіаудари потрапляють мирні громадяни, автомобілі швидкої допомоги, дитячі будинки, лікарні та житлові райони. В таких умовах сотні поранених та тисячі евакуйованих потребують своєчасної допомоги ще до приїзду медиків. Зважаючи на те, що відбувається на сьогодні, інструкторами з домедичної допомоги першочергово проводяться навчання із зупинки критичних кровотеч, надання допомоги при травмах та опіках та проводиться навчання із сортування серед потерпілих, що є досить важливим при масовій кількості постраждалих.
Пам’ятаймо, що своєчасно надана допомога не лише збереже здоров’я, а і продовжить життя!
Отже, якщо ви є мешканцем Рівненської територіальної громади та бажаєте потрапити на навчання з домедичної допомоги, необхідно заповнити відповідну анкету та очікувати на телефонний дзвінок від організаторів навчань.
Окрім того, установи, підприємства та організації Рівненської міської ради, що забезпечують життєдіяльність міста (критичні інфраструктури) централізовано (листом) можуть подати відповідну заявку до Управління охорони здоров‘я м. Рівне на проходження навчань з домедичної допомоги для їх колективів. Протягом 2 останніх місяців близько 100 осіб, працівників критичних інфраструктур, пройшли навчання з домедичної допомоги.