Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Дорогі наші медики!

Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни рятуєте життя людей. Рятуєте життя наших захисників, здоров’я та життя цивільних мешканців. А до війни ви два роки долали інший виклик – пандемію коронавірусу. Головна цінність для охорони здоров’я – це ви. Люди, які готові і вдень, і вночі робити свою нелегку справу. 

 

Ми дякуємо вам за вашу місію і вашу працю! За те, що бережете здоров’я рівнян та боретеся за їх життя. Вітаємо вас із професійним святом та бажаємо сил та здоров’я. А головне – Перемоги та миру!

 


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Підписатись