Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань і їхніх наслідків.

24 квітня 2022 року стартував Всесвітній тиждень імунізації. Його мета нагадати про важливість щеплень для захисту від хвороб людей різного віку. Особливо це важливо під час війни, адже в умовах антисанітарії, скупчення людей, ускладненого доступу до чистої води та якісних продуктів ризики передачі інфекцій значно зростають.

Пам’ятаймо, що тільки вакцинація в таких умовах може зберегти здоров'я та життя, тому про це слід подбати першочергово:
►Якщо ви в безпеці, знайдіть час та можливість проконсультуватися з лікарем щодо вакцинації, відповідно до Календаря щеплень та можливих ризиків для вас та ваших дітей.
►Якщо ви плануєте евакуюватися за кордон і маєте в розпорядженні кілька днів, подбайте про вакцинацію тут, в Україні - це буде простіше, адже у вас та вашого лікаря на руках є усі необхідні медичні документи, а щеплення відповідно до Календаря в Україні безоплатні.

Пам'ятайте, що ви можете проконсультуватися з лікарем, щепити дитину та вакцинуватися самі у будь-якому регіоні України, незалежно від місця реєстрації та місця укладення декларації з лікарем. У Рівному провести рутинну вакцинацію чи щепитись від COVID-19  можна в одному із 3 Центрів ПМСД міста та Дитячій міській лікарні. Перелік закладів охорони здоров‘я та адреси їх розташування доступні натиснувши тут.

Також нагадуємо, що під час війни та в умовах компактного проживання населення такі інфекційні захворювання як кір, краснуха, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт та COVID-19 є особливо небезпечними. Тому обов'язково захистіть себе та своїх близьких.


Читайте також

Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Підписатись