Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Перша група рівнян, що подали заявку через Гугл-форму на навчання з домедичної допомоги, сьогодні опановували навики допомоги постраждалим ще до приїзду медиків.

Інструктори з домедичної допомоги симуляційного центру, що при Рівненській медичній академії навчали рівнян накладанню кровозупинного турнікету, застосування ізраїльського бандажу, проведення серцево-легеневої реанімації, наданні допомоги при травмах, тощо. 

Як надати допомогу потерпілим, у разі надзвичайної ситуації, має знати кожен громадянин. Адже своєчасна допомога це не лише збережене здоров‘я, а і нерідко врятоване життя! 

Найближчими днями поєднуватимемо навчання з домедичної допомоги серед працівників критичних інфраструктур та бажаючих рівнян. Зауважимо, що за 10 днів, через он-лайн форму в мережі Інтернет, понад 400 рівнян подали заявку на проходження навчання з домедичної допомоги. Навчання є безкоштовними. Зареєструватись на навчання можна тут

Окрім того, на цьому тижні заплановані відпрацювання навиків медичного сортування, зупинки критичної кровотечі, тампонування ран, тощо і серед медичних працівників. Тренувальний захід відбуватиметься під наглядом фахівців з домедичної допомоги, що в повсякденному житті є лікарями-спеціалістами та рятують життя пацієнтів в закладах охорони здоров‘я міста.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Із цивільного населення, що виявили бажання опанувати навики надання допомоги потерпілим ще до приїзду медиків понад 300 осіб пройшли відповідні навча..
Сьогодні з особливим трепетом звучать привітання напередодні вашого професійного свята. Бо ви – наші янголи-охоронці, і з перших днів війни ряту..
Підписатись