Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Перша група рівнян, що подали заявку через Гугл-форму на навчання з домедичної допомоги, сьогодні опановували навики допомоги постраждалим ще до приїзду медиків.

Інструктори з домедичної допомоги симуляційного центру, що при Рівненській медичній академії навчали рівнян накладанню кровозупинного турнікету, застосування ізраїльського бандажу, проведення серцево-легеневої реанімації, наданні допомоги при травмах, тощо. 

Як надати допомогу потерпілим, у разі надзвичайної ситуації, має знати кожен громадянин. Адже своєчасна допомога це не лише збережене здоров‘я, а і нерідко врятоване життя! 

Найближчими днями поєднуватимемо навчання з домедичної допомоги серед працівників критичних інфраструктур та бажаючих рівнян. Зауважимо, що за 10 днів, через он-лайн форму в мережі Інтернет, понад 400 рівнян подали заявку на проходження навчання з домедичної допомоги. Навчання є безкоштовними. Зареєструватись на навчання можна тут

Окрім того, на цьому тижні заплановані відпрацювання навиків медичного сортування, зупинки критичної кровотечі, тампонування ран, тощо і серед медичних працівників. Тренувальний захід відбуватиметься під наглядом фахівців з домедичної допомоги, що в повсякденному житті є лікарями-спеціалістами та рятують життя пацієнтів в закладах охорони здоров‘я міста.


Читайте також

У 2022 році КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради підписала договір з Національною службою здоров'я України за 14 пакетами послуг. ..
Протягом останнього тижня таких процедур в закладі уже проведено дві. Цей альтернативний метод вважається другим після трансплантації донорської нирки..
Підписатись