Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

9 лікарів та 1 сестра медична, що вимушені були переміститись до Рівного через активні бойові дії у їхньому регіоні, офіційно працевлаштовані у медичній галузі Рівненської міської ради.

Ще донедавна ці медики обслуговували пацієнтів в м. Києві, Сєвєродонецьку, Чернігові, Запорізькій області, Сумах та на сьогодні надають медичні послуги в стаціонарних закладах охорони здоров’я Рівненської міської ради на посадах лікаря-хірурга серцево-судинного, офтальмолога, рентгенолога, лікаря-ультразвукової діагностики, лікарів-інтернів та сестри медичної травматологічного кабінету. 

Левова частка лікарів-спеціалістів прийняті на посади за сумісництвом чи для проходження інтернатури у КНП «Центральна міська лікарня» РМР. Ще по одному спеціалісту офіційно працевлаштовано на лікарські посади в КНП «Міська Лікарня 2» РМР та КНП "Пологовий будинок" РМР.

Також, до надання медичної допомоги дитячому населенню в КНП "Міська дитяча лікарня" РМР залучено два дитячих вузькопрофільних лікаря-спеціаліста, що вимушені були переїхати з Києва до Рівного через локалізацію ворога в їх місті.

Окрім того, на лікарську посаду прийнято молодого фахівця з відповідною освітою і в Управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Пам’ятаймо, що для вимушено-переміщених осіб потрібна допомога не лише у забезпеченні житлом чи харчуванні, а і підтримка їх у працевлаштуванні та повсякденній адаптації.

Інформація з 24.022022 та станом 08.04.2022р.


Читайте також

Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця): - поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне - поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне Ст..
Протягом останнього тижня таких процедур в закладі уже проведено дві. Цей альтернативний метод вважається другим після трансплантації донорської нирки..
Підписатись