Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

«Підвези медика» - дана ініціатива у Рівному вчергове є актуальною!

Враховуючи ускладнення у русі громадського транспорту у громаді, медики, які живуть за містом чи у віддалених спальних районах, не завжди можуть вчасно приїжджати на роботу.

Дякуємо небайдужим водіям, які уже долучились допомогати розвозити працівників лікувальних закладів на роботу і додому.

Нагадаємо, що у Рівному ініціатива «підвези медика» мала місце у період жорсткого локдауну з приводу COVID-19, коли громадський транспорт взагалі не курсував. Тоді небайдужі жителі громади власним транспортом допомагали довозити працівників медичних закладів до місця роботи та, по завершенню робочого часу, до дому! 

Отже, якщо ж ви маєте можливість допомогти із транспортуванням на роботу чи до дому медичних працівників, у такому разі, зверніться до знайомих медиків чи до керівників закладів охорони здоров‘я та запропонуйте свою допомогу. Окрім того, інформацію про можливість довезення медиків можна скеровувати і до нас, в Управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись