Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Заслуховування звіту про роботу закладу та перспективи стратегічного розвитку лікувальної установи розглядались на засіданнях спостережених рад, створених при закладах охорони здоров"я Рівненської міської ради вторинного/третинного рівнів.

        Нещодавно відбулись чергові засідання спостережних рад, що створені при комунальних некомерційних підприємствах - закладах охорони здоров"я Рівненської міської ради, що надають вторинну та/або третинну медичну допомогу. На порядку денному: звіт про роботу закладу та стратегічний план розвитку закладу охорони здоров"я у поточному році, тощо.

КНП «Центральна міська лікарня» РМР: витяг із протоколу засідання № 4;
КНП «Міська лікарня №2» РМР: витяг із протоколу засідання № 4
КНП «Міська дитяча лікарня» РМР: витяг із протоколу засідання № 4;
КНП «Пологовий будинок» РМР: витяг із протоколу засідання № 4.


Читайте також

Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Підписатись