Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нехай 2022 буде безпечним! Вакцинуйтесь!

У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку.

 

• Якщо ви або ваші близькі ще не отримали жодного щеплення, сплануйте похід до центру або пункту вакцинації у найближчі дні. 

• Якщо підійшов час другої дози - не відкладайте щеплення, адже тільки повний курс вакцинації надає максимальний захист від COVID-19. 

• Якщо ж ви медпрацівник або співробітник інтернатного закладу та вакцинувались 6 місяців тому або більше, вам час робити бустерну дозу - зверніться по неї до найближчого пункту або центру вакцинації.

 


Читайте також

Друзі зверніть увагу, що сьогодні (31.12.2021) тимчасові пункти вакцинації проти коронавірусної інфекції матимуть скорочений графік роботи, а окремі в..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
Підписатись