Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нехай 2022 буде безпечним! Вакцинуйтесь!

У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку.

 

• Якщо ви або ваші близькі ще не отримали жодного щеплення, сплануйте похід до центру або пункту вакцинації у найближчі дні. 

• Якщо підійшов час другої дози - не відкладайте щеплення, адже тільки повний курс вакцинації надає максимальний захист від COVID-19. 

• Якщо ж ви медпрацівник або співробітник інтернатного закладу та вакцинувались 6 місяців тому або більше, вам час робити бустерну дозу - зверніться по неї до найближчого пункту або центру вакцинації.

 


Читайте також

Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись