Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пункт щеплення від коронавірусу працюватиме у греко-католицькій Церкві Рівного!

У суботу та неділю у Соборі Святого Миколая Чудотворця - Української греко-католицької Церкви - працюватиме тимчасовий пункт масової вакцинації проти COVID-19.

Щепитися в греко-католицькій Церкві Рівного (вул. Гоголя) можуть усі охочі за живою чергою з 9:00 до 13:00 години щосуботи та щонеділі!

Розпочнуть вакцинацію проти COVID-19 медики Рівного у Соборі Св.Миколая уже 25-26.12.2021 та працюватимуть протягом усього січня Нового року. 

01.01.2022 пункт щеплення буде вихідним.

Пам’ятаймо, що вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби та смерті від COVID-19. Зверніться у зручний пункт чи центр вакцинації у Рівному та зробіть щеплення. 
 

Переглянути список центрів та пунктів вакцинації!

 

 


Читайте також

Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку. • Якщо ви або ваші..
Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
Підписатись