Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Увага, рівняни, важливі зміни в роботі Центру вакцинації проти COVID-19 у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі!

У зв’язку із новорічним та різдвяними заходами, які відбуватимуться на базі Рівненського драматичного театру, Центр вакцинації проти COVID-19, що було розгорнуто у драмтеатрі, уже від завтра тимчасово призупиняє свою діяльність! 

Наголошуємо, що це лише тимчасове явище! Та уже з середини січня Нового року щеплення за даною локацією (у Драмтеатрі Рівного) проводитимуться знову! Про це ми обов’язково анонсуватимемо завчасно!

А ще, найближчим часом у Рівному відкриються нові додаткові точки масової  вакцинації населення проти коронавірусної інфекції! Слідкуйте за нашими новинами та обов‘язково щеплюйтесь!

Нагадуємо, що в закріпленому повідомленні на головній сторінці - перелік всіх діючих центрів/пунктів масової вакцинації. Пункти вакцинації діють в усіх центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного та на базі Міської дитячої лікарні! Вакцинуйтеся, якщо досі цього не зробили, і допоможіть вакцинуватися своїм літнім родичам та сусідам.


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись