Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Квасилові з 25.11.2021 розпочинає роботу тимчасовий пункт щеплення проти COVID-19

В Рівненській територіальній громаді провести імунопрофілактику проти коронавірусної інфекції можна буде ще в одному тимчасовому пункті вакцинації населення проти COVID-19. 

 

Розгортатиметься він в приміщенні аптеки «Антарес» по вул. Рівненська, 1, смт. Квасилів. Медики проводитимуть вакцинацію:

♦ з понеділка по п‘ятницю з 15:00 до 19:00

♦ у суботу з 10:00 до 13:00

використовуючи вакцини: Moderna, AstraZeneca, Pfizer та CoronaVac.

 

Усі бажаючі можуть звернутись до пункту щеплення та без попередніх реєстрацій та записів провести щеплення проти COVID-19. 

 

Якщо ви досі маєте вагання щодо вакцинації, саме час позбутися їх, щоб захистити себе та своїх близьких від тяжкого перебігу, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Вакцини насправді працюють і тисячі українських медиків, які щодня стикаються з хворобою, можуть це підтвердити. 

 

Повний перелік центрів та пунктів вакцинації проти COVID-19 у Рівному доступний тут


Читайте також

Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
17.01.2021 на засіданнях спостережних рад керівники комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров'я Рівненської міської ..
Друзі зверніть увагу, що сьогодні (31.12.2021) тимчасові пункти вакцинації проти коронавірусної інфекції матимуть скорочений графік роботи, а окремі в..
Підписатись