Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Приватні медзаклади та лікарі-ФОПи вакцинують проти COVID-19!

6 приватних закладів охорони здоров’я на території Рівненської міської територіальної громади сформували пункти щеплень або мобільні бригади з імунізації від COVID-19 та вакцинують громадян:

• ПП «Медичні довідки 18»

• ТОВ «ЛАЙФ КЛІНІК»

• ТОВ «Медичний центр здоров‘я та реабілітації» 100 відсотків життя»

• ТОВ «Районна поліклініка»

• ТОВ «Клініка «МЕДОК»

• ТОВ «Клініка Євроклінікс»

 

Для уточнень деталей вакцинації в даних закладах охорони здоров’я варто звертатись безпосередньо до самого суб‘єкту господарювання.

 

Нагадуємо, що вакцинація проти COVID-19 є безкоштовною для пацієнта. Заклади охорони здоров’я, що проводять вакцинацію проти COVID-19, усіх форм власності, подають заявку на Міністерство охорони здоров’я включити його до переліку надавачів медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19. У разі позитивного рішення надавач медпослуг укладає договір з Національною службою здоров’я України, яка платитиме за здійснені щеплення. Кошти для цього передбачені у Програмі медичних гарантій на 2021 рік окремим пакетом вакцинації від COVID-19.


Читайте також

17.01.2021 на засіданнях спостережних рад керівники комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров'я Рівненської міської ..
Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
Підписатись