Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Ще один пункт щеплення проти COVID-19 створено у Рівному!

Уже від завтра провести захист від COVID-19 можна і в КНП "Міська дитяча лікарня" РМР де створено черговий пункт щеплення у Рівному проти коронавірусної хвороби.

Вакцинуватись у новому щеплювальному пункті можуть усі охочі щоденно, окрім вихідних, з 10:00 до 16:00 вакцинами CoronaVac (Китай),  Pfizer (Бельгія), Modernа (Іспанія). 

Пункт щеплення розміщено на першому поверсі поліклініки (поруч з реєстратурою) Міської дитячої лікарні, що по вулиці Чорновола, 72, м. Рівне.

Записатись на вакцинацію проти COVID-19 в даному пункті щеплення можна за телефонами реєстратури: (050)3274310, 635160. 

Без черг здійснити вакцинацію проти особливо-небезпечної інфекції - можливо! З собою потрібно мати лише паспорт. Якщо у Вас ще немає укладеної декларації з сімейним лікарем – крім паспорта, необхідний ідентифікаційний код. Адже окрім вакцинації проти коронавірусної хвороби, в Міській дитячій лікарні Рівного можна ще й заключити декларацію про медичне обслуговування як для дитячого так і дорослого населення!


Читайте також

17.01.2021 на засіданнях спостережних рад керівники комунальних некомерційних підприємств – закладів охорони здоров'я Рівненської міської ..
Як ми уже анонсували попередньо, при закладах охорони здоров'я Рівненської міської ради комунальної форми власності, що надають медичну допомогу в..
Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
Підписатись