Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Близько 56 тисяч осіб щеплено першою дозою вакцини від COVID-19 медиками міста у Рівному

На сьогодні застосунок «ДІЯ» дозволяє згенерувати ковідний сертифікат при наявності інформації в електронній системі охорони здоров’я про вакцинацію навіть при першій дозі щеплення.

Важливо: варто братись за оформлення сертифікату не раніше наступного дня після вакцинації, а то і через кілька днів поспіль, щоб дані вже точно були в усіх реєстрах.

Якщо сертифікат не створюється ні на наступний день, ані пізніше, медичні працівники могли не внести Ваші дані до реєстрів. Про те, навіть при внесені даних трапляються технічні помилки чи збої в електронній роботі сервісу та інформація може відображатись не коректно. В такому разі при спробі сформувати сертифікат буде видавати помилку. Та щоб виправити це, варто звернутись до Центру ПМСД мобільна бригада якого вас вакцинувала чи закладу охорони здоров‘я де щепилися. Якщо під час внесення даних до реєстрів лікар припустився помилки, тільки він і може її виправити.

Якщо Вас щеплено мобільними бригадами міста та у разі проблемних питань з внесення даних по вакцинації в систему ЕСОЗ варто звертатись за контактними номерами телефонів:
► КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР: 62-33-15, (067)8191690, (063)8191690, (050)7191690
► КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР: (050)6822491
► КНП «ЦПМСД «Північний» РМР: (066)4585987


Читайте також

Друзі зверніть увагу, що сьогодні (31.12.2021) тимчасові пункти вакцинації проти коронавірусної інфекції матимуть скорочений графік роботи, а окремі в..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
Медики Рівного готуються до проведення туру додаткової імунізації оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ) дітей віком від 6 місяців до 6-ти років у бер..
Підписатись