Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пункт щеплення у ЗЛАТА ПЛАЗІ збільшує час роботи!

Друзі! У зв’язку з тим, що попит на вакцинацію останніми днями значно зріс, тимчасовий пункт щеплення у ЗЛАТА ПЛАЗА змінює години роботи. Уже від завтра, з 27.10.2021, пункт щеплення працюватиме з 10:00 до 19:00 щоденно та без вихідних! 

Будь ласка, у пунктах та центрах вакцинації носіть маски та дотримуйтеся дистанції з іншими людьми - не наражайте на небезпеку зараження себе та інших. Також дотримуйтеся перерахованих правил і після вакцинації. 

В місті Рівному вакцинація проти COVID-19 проводиться у 12 пунктах 2 центрах вакцинації, які розташовані у різних частинах міста та забезпечують вакцинацію з 9 до 19:00 щоденно! Перелік пунктів та центрів щеплень у Рівному


Читайте також

Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись