Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Із 141 нового випадку захворівших рівнян на COVID-19, що протягом тижня звернулись до закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради, понад 95% невакциновані!

Так, навіть вакциновані люди можуть заразитися коронавірусом. Але в них переважно розвиваються лише слабкі симптоми. Але це не є ані приводом для обурення, ані аргументом для відмови від щеплень. Адже навіть якщо хтось після вакцинації має слабкі симптоми або отримує позитивний результат тесту на коронавірус, вакцинація все одно залишається ефективною. Вона діє саме так, як і повинна діяти: запобігає важкому перебігу хвороби і, отже, смерті.

Утім, у задокументованих випадках захворювання вакцинованих, пацієнти заражалися незадовго до або вже після вакцинації. Отже, вакцина не мала достатньо часу для створення належного імунного захисту.

Важливо те, що серед нових випадків захворівших рівнян, які потребували госпіталізації з приводу коронавірусної інфекції чи переведені під цілодобове спостереження медиків з амбулаторного лікування протягом останнього тижня, немає жодного пацієнта який би був щепленим, принаймні однією дозою.

Вакцини мають високу ефективність! Зробіть своєчасно щеплення та збережіть своє здоров‘я та життя! Вакцинація рятує життя!

Перелік пунктів та центрів вакцинації проти COVID-19 у Рівному, доступний на сайті "Електронна охорона здоров"я. Рівне


Читайте також

Однак, медики проводитимуть щеплення в тимчасовому мобільному пункті вакцинації проти COVID-19 який працюватиме завтра поруч Драмтеатру з 9:00 до 17:0..
Актуальний перелік ЦВНів та пунктів щеплень, які працюють у визначені дні або щоденно в Рівному. Вакцини Comirnaty (Pfizer), CoronaVac та AstraZeneca ..
Впродовж останніх 2 тижнів майже всі хто потрапляє на лікування до закладів охорони здоров’я міста, а тим більше на стаціонарне лікування в Цент..
Підписатись