Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Сьогодні, автори проєктів, що подались у 2021 році на громадський бюджет Рівного, презентували свої проектні ідеї для громадськості та профільним управлінням

В рубриці галузі охорони здоров’я зареєстровано 8 проєктів. Серед них, і покращення матеріально технічних умов лікувальних закладів, і поширення соціальної реклами про своєчасну медичну допомогу, і закупівля реабілітаційного обладнання, профілактика онкопатології у жінок, а також створення багаторівневої парковки біля Центральної міської лікарні, інше.

Детально ознайомитись із поданими проєктними ідеями у 2021 році можна на порталі громадського бюджету Рівного.

Як зазначає очільник медичної галузі міста Віктор Іськів:
- «Подані авторами проєктні ідеї є досить актуальними та важливими для рівнян. Їх варто підтримувати. Однак, в рубриці охорони здоров‘я у 2021 році є зареєстрований проєкт, який дещо суперечить вимогам Положення про громадський бюджет Рівного - такі ідеї не можуть бути підтриманими».

Згодом, медичні проєкти які пройшли модерацію буде направлено до Управління охорони здоров‘я м. Рівного на рецензування та, при потребі, уточнення чи доопрацювання деталей. Лише після цього, відповідно до Положення про громадський бюджет, розпочнеться голосування рівнянами.


Читайте також

З 20 липня в Україні, в тому числі і м. Рівному, офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. А це означає, що не лише певні категорії населен..
За інформацією Управління економіки міста Рівне Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок до участ..
Від недавна, усі охочі, віком 18 років і старше, можуть у вільному доступні зробити щеплення, як у тимчасовому Центрі вакцинації проти COVID-19, що ро..
Підписатись