Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Участь офтальмологів міста у "Філатовських читаннях 2021"

Безперервний професійний розвиток для лікарів – можливість вільно обирати цікаві для себе теми та заходи, зручні формат та час навчання, а також надавачів освітніх послуг. Саме післядипломна освіта спонукає до застосування інноваційних технологій та новітніх підходів надання медичної допомоги в практиці лікаря.

У цьому році, незважаючи на труднощі, пов’язані з пандемією COVID-19, лікар-окуліст з КНП "Міська лікарня № 2" РМР була пристуня на науково-практичній конференції офтальмологів з міжнародною участю "Філатовські читання 2021", що проходила на базі «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова НАМН України».

У місті Одеса більше 2000 учасників конференції (онлайн та офлайн) змогли прийняти участь в обговоренні нових та сучасних методів лікування офтальмологічних захворювань сітківки та рогівки, сучасних методів лікування катаракти, глаукоми та запальних захворювань ока.

Під час виставки відвідувачі могли ознайомитись з новими препаратами та сучасними офтальмологічними апаратами для діагностики та лікування очних захворювань.

Нагадаємо, що 4 квітня 85 років тому, зусиллями академіка В.П. Філатова було засновано науково-дослідницький інститут експериментальної офтальмології який є одним з лідерів світової медичної науки і практичної медицини.

 


Читайте також

Так, навіть вакциновані люди можуть заразитися коронавірусом. Але в них переважно розвиваються лише слабкі симптоми. Але це не є ані приводом для обур..
Нагадаємо, що з 31.08. по 02.09.2021р. на мікрорайоні Щасливе поруч салону краси «Hair expert by Zhanna Kryvko», що навпроти скверу по вул..
З понеділка по п‘ятницю, та протягом 2 тижнів поспіль (20.09. - 01.10.2021), з 15:00 до 19:00 Ви маєте можливість провести щеплення проти COVID-..
Підписатись