Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нещодавно у Рівненській центральній міській лікарні, вже вкотре, проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці

Операції на серці для медиків КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже стають звичною справою. 16 квітня у Рівненській центральній міській лікарні, вже вкотре, було проведено операцію аорто-коронарного шунтування на працюючому серці.

Завдяки плідній співпраці із колегами з Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України такі оперативні втручання набули системного характеру та увійшли в повсякденну робочу практику медиків міської лікарні.

На сьогодні, пацієнт стабільний та йде на поправку! Нині проходить реабілітацію, розширює руховий режим: активно рухається по палаті! 

Щодо пацієнта: це рівнянин 55 років, поступив у відділення інтервенційної радіології (кардіології) та реперфузійної терапії КНП "Центральна міська лікарня" РМР два тижні тому з клінікою нестабільної стенокардії, вперше виниклою. Коронарографічне обстеження показало багатосудинні ураження. Після консультації з кардіохірургом хворий був скерований для аортокоронарного шунтування. Завдяки фаховості лікарів відділення, вчасній діагностиці та оперативному втручанню, життя пацієнту було врятовано! 

Закликаємо рівнян, відчувши зміни в стані здоров"я своєчасно звертатись по допомогу до медиків та не займатись самолікуванням. Вчасно надана медична допомога збереже життя.

 

 


Читайте також

Від недавна, усі охочі, віком 18 років і старше, можуть у вільному доступні зробити щеплення, як у тимчасовому Центрі вакцинації проти COVID-19, що ро..
З 20 липня в Україні, в тому числі і м. Рівному, офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. А це означає, що не лише певні категорії населен..
За інформацією Управління економіки міста Рівне Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок до участ..
Підписатись