Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Публічні діячі Рівного власним прикладом спонукають до вакцинації проти коронавірусної інфекції

Перший етап вакцинальної сесії проти COVID-19 у Рівному триває. Сьогодні новоствореною мобільною бригадою КНП "Центру ПМСД "Ювілейний" РМР, яка напередодні пройшла спеціальне навчання для проведення імунопрофілактики проти коронавірусної інфекції, продовжувались щеплення медиків у лікарні першої хвилі надання медичної допомоги у м. Рівне.

Так на базі КНП "Центральна міська лікарня" РМР 03.03.2021 проведено вакцинацію 30 осіб. 

Окрім персоналу задіяного в наданні медичної допомоги хворим на COVID-19 в Центральній міській лікарні Рівного, щеплення отримали і заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук та начальник управління охорони здоров"я Рівненської міської ради Віктор Іськів.

          

Як зазначив очільник медицини Рівного Віктор Іськів:
- "Дані щеплення є досить важливими. Їх однозначно необхідно проводити усім, і тим хто уже перехворів коронавірусною інфекцією. Вакцинація допоможе подолати пандемію. Адже остаточно побороти COVID-19 одними засобами індивідуального захисту неможливо".

Нагадаємо, що завдяки внесеним змінам до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, провести щеплення проти коронавірусу залишками вакцин, які передбачені для медиків, можна публічним та громадським діячам з метою популяризації вакцинальної кампанії.

За словами п. Іськіва, один флакон з вакциною містить 10 доз препарату. Після відкриття флакона, вакцину можна використати протягом 6 годин. Та якщо після щеплення медиків, у відкритому флаконі залишаються дози вакцини, то таку вакцину Міністерство охорони здоров"я дозволило використовувати для вакцинації бажаючих громадських та публічних діячів.
 


Читайте також

Імунобіологічні препарати проти туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, гепатиту та гемофільної інфекції вчор..
Підписатись