Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

17 медиків Центральної міської лікарні Рівного щепились проти COVID-19

Від сьогодні у Рівному розпочалась вакцинація від COVID-19. Першими у місті щеплення вакциною CoviShield отримали медики КНП "Центральної міської лікарні" РМР, яка визнана лікарнею першої хвилі для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. Вакцинація для медиків надасть захист, необхідний для допомоги пацієнтам.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 відбуватиметься у п"ять етапів, що передбачено Дорожньою картою з проведення вакцинації проти COVID-19. Щепленням під час першого етапу, який сьогодні розпочався і у Рівному, підлягають медики ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

У Рівненській області, при закладах первинного рівня надання медичної допомоги, створено мобільні бригади (така бригада є і у Рівному), які пройшли спеціалізовані навчання для проведення імунопрофілактики проти коронавірусної недуги.

Мобільною бригадою із 2 лікарів та 2 медичних сестер 25.02.2021 щеплено в Центральній міській лікарні Рівного 17 працівників закладу: 7 лікарів та 10 осіб середнього медичного персоналу (серед яких 2 лаборанти). Перед щепленням медики пройшли обов"язковий огляд лікаря мобільної щеплювальної бригади та після виключення протипоказів та заповнення добровільної згоди на вакцинацію, отримали щеплення проти COVID-19. Після щеплення, в окремій кімнаті, вакциновані особи протягом 30 хвилин перебували під наглядом медиків.

За інформацією вакцинованих рівненських медиків, змін в стані здоров"я, після щеплення, не відмічали. Також, станом на 17:00 год. 25.02.2021 не зареєстровано жодного випадку побічної реакції серед вакцинованих в КНП "Центральна міська лікарня" РМР.
Для повної імунізації необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 4–12 тижнів. 

На жаль, захворювання на COVID-19 може призвести до тяжких наслідків та смерті. Вакцинування формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Проте навіть, якщо ви й захворієте, то перенесете хворобу значно легше.


Читайте також

Імунобіологічні препарати проти туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, гепатиту та гемофільної інфекції вчор..
Підписатись