Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В Центральній міській лікарні Рівного встановили кисневу станцію.

Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за загальною вартістю понад 6 мільйонів гривень.

За  добу роботи такої станції можна заправити чотириста п’ятдесят балонів. Її вага понад 15 тон.

За несприятливих погодніх умов транспортувати її та встановлювати було завданням не з легких. На території лікарні допомагали її встановити працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Запустити кисневу станцію планують вже на початку березня цього року, адже потрібно ще врегулювати питання стосовно подачі електроенергії. За словами керівника Центральної міської лікарні Рівного, коли станцію буде запущено в роботу, то у місті зникне проблема з постачанням кисню взагалі.

 


Читайте також

Дорогі наші медичні сестри! В цей день ми раді привітати вас з професійним святом і щиро подякувати за вашу важливу і гідну працю! Ви — добрі ф..
Операції на серці для медиків КНП "Центральна міська лікарня" РМР уже стають звичною справою. 16 квітня у Рівненській центральній міській лікарні, вже..
Сьогодні, до закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради надійшли імунобіологічні препарати, які запобігають розвитку інфекційної недуги: ► ХІБ..
Підписатись