Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В Центральній міській лікарні Рівного встановили кисневу станцію.

Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за загальною вартістю понад 6 мільйонів гривень.

За  добу роботи такої станції можна заправити чотириста п’ятдесят балонів. Її вага понад 15 тон.

За несприятливих погодніх умов транспортувати її та встановлювати було завданням не з легких. На території лікарні допомагали її встановити працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Запустити кисневу станцію планують вже на початку березня цього року, адже потрібно ще врегулювати питання стосовно подачі електроенергії. За словами керівника Центральної міської лікарні Рівного, коли станцію буде запущено в роботу, то у місті зникне проблема з постачанням кисню взагалі.

 


Читайте також

Комбіновані схеми вакцинації від COVID-19 наступні: ♦ 1-ша доза CoronaVac + 2-га AstraZeneca, Pfizer чи Moderna ♦ 1-ша доза AstraZeneca + ..
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров'я та внесення змін до Типо..
У новому році не гайте з вакцинацією проти COVID-19. Центри та пункти щеплень у Рівному вже працюють, відповідно до графіку. • Якщо ви або ваші..
Підписатись