Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

До Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного приєднано Квасилівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини!

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської області, що затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 599-р, передбачає об’єднання м. Рівне та смт. Квасилів. Рішеннями Рівненської міської ради щодо прийняття у комунальну власність Рівненської територіальної громади закладу охорони здоров′я "Квасилівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини" до КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР приєднано Квасилівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, яка донедавна була структурним підрозділом Рівненського районного центру ПМСД.

Допоки триває офіційна процедура прийому-передачі з однієї територіальної громади на іншу, медичне обслуговування жителів Квасилова не зупиняється. 

Квасилівська амбулаторія ЗПСМ є структурним підрозділом Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне та розташована по вул.Молодіжна, 22-А, що в Квасилові. На сьогодні в амбулаторії 2 лікаря загальної практики-сімейної медицини надають медичну допомогу населенню та підписують декларацій про медичне обслуговування.


Читайте також

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудетьс..

Оновлені контактні номери телефонів реєстратур комунальних закладів охорони здоров"я Рівного станом на 25.01.2021р.!

Підписатись