Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

До Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного приєднано Квасилівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини!

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської області, що затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 599-р, передбачає об’єднання м. Рівне та смт. Квасилів. Рішеннями Рівненської міської ради щодо прийняття у комунальну власність Рівненської територіальної громади закладу охорони здоров′я "Квасилівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини" до КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР приєднано Квасилівську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, яка донедавна була структурним підрозділом Рівненського районного центру ПМСД.

Допоки триває офіційна процедура прийому-передачі з однієї територіальної громади на іншу, медичне обслуговування жителів Квасилова не зупиняється. 

Квасилівська амбулаторія ЗПСМ є структурним підрозділом Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне та розташована по вул.Молодіжна, 22-А, що в Квасилові. На сьогодні в амбулаторії 2 лікаря загальної практики-сімейної медицини надають медичну допомогу населенню та підписують декларацій про медичне обслуговування.


Читайте також

За інформацією Управління економіки міста Рівне Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок до участ..
Від недавна, усі охочі, віком 18 років і старше, можуть у вільному доступні зробити щеплення, як у тимчасовому Центрі вакцинації проти COVID-19, що ро..
Також у Центрі вакцинації продовжать використовувати і вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech. Ті, хто отримав перше щеплення CoronaVac у Центрі вакцин..
Підписатись