Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Ускладнення погодних умов вимагають бути готовими до виникнення непередбачуваних ситуацій!

15 січня 2021р. заступником міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрієм Поліщуком, спеціалістами управління охорони здоров’я міста на чолі з начальником управління Віктором Іськівим, була здійснена перевірка підпорядкованих управлінню лікувальних закладів із стаціонарними відділеннями міста Рівного. Зокрема, з  питань готовності до роботи автономних джерел живлення (генераторів) та кисневих станцій, на період можливого ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря. 

Відповідальні особи здійснили запуски генераторів - всі установки знаходяться в робочому стані, паливно-мастильними матеріалами забезпечені. Кисневі станції працюють в безперервному режимі. Станом на сьогодні, пацієнти забезпечені медичним киснем.

 


Читайте також

Від сьогодні у Рівному розпочалась вакцинація від COVID-19. Першими у місті щеплення вакциною CoviShield отримали медики КНП "Центральної міської ліка..
24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудетьс..
Єдиний номер, що діяв протягом останнього періоду (08002155354) в КНП "Центрі ПМСД "Ювілейний" РМР, з 01.03.2021 втрачає свою дію. Натомість, з"являют..
Підписатись