Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

09.12.2020 в КНП «Центральна міська лікарня» РМР встановили кисневу бочку (резервний кисень).

Газифікаційна станція, що на базі Центральної міської лікарні Рівного, яка забезпечує постачання кисню медичного, не розрахована на таку кількість киснезалежних пацієнтів, які на сьогодні поступають для стаціонарного лікування. Нагадаємо, що КНП «Центральна міська лікарня» РМР забезпечує надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 в м.Рівному, де щоденно на стаціонарному лікуванні перебуває більше 200 пацієнтів хворих на коронавірусну інфекцію та близько 50% із яких є киснезалежними.

В умовах боротьби з пандемією коронавірусу, резервний кисень забезпечить надання медичної допомоги киснезалежним хворим у безперебійному режимі. 

Кисневу бочку вартістю 1 млн. 200 тис. грн. придбано за кошти державної субвенції.


Читайте також

За інформацією Управління економіки міста Рівне Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок до участ..
З 20 липня в Україні, в тому числі і м. Рівному, офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. А це означає, що не лише певні категорії населен..
Від недавна, усі охочі, віком 18 років і старше, можуть у вільному доступні зробити щеплення, як у тимчасовому Центрі вакцинації проти COVID-19, що ро..
Підписатись