Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

30 жовтня Центральну міську лікарню Рівного відвідав представник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні

Враховуючи, що останнім часом, кількість інфікованих на COVID-19 в Україні та світі невпинно зростає, на Рівненщині цей показник теж стрімко йде догори. Відсоток зайнятих ліжок у лікарнях, призначених для лікування хворих даної категорії, залишається стабільно високим. Саме тому, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні здійснює заплановану місію моніторингу та оцінки ВООЗ щодо реагування на пандемію COVID-19.

30 жовтня було здійснено інспектування та оцінка загальної ситуації Центральної міської лікарні Рівного. У ході зустрічі, що відбулась у КНП "Центральна міська лікарня" РМР, разом з начальником управління охорони здоров’я м. Рівне, адміністрацією лікарні та завідувачами «профільних» відділень по наданнню стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19, обговорювалась ситуація, що склалась із захврюваністю на коронавірусну інфекцію в Рівному, потреби закладу в медичному обладнанні та засобах індивідуального захисту, проблеми із киснезабезпеченням хворих у разі різкого збільшення кількості пацієнтів з коронавірусною інфекцією. 

Нагадаємо, що КНП "Центральна міська лікарня" РМР визнана однією із лікарень першої хвилі надання стаціонарної медичної допомоги хворим з COVID-19 у Рівненській області.

 


Читайте також

Дорогі наші медичні сестри! В цей день ми раді привітати вас з професійним святом і щиро подякувати за вашу важливу і гідну працю! Ви — добрі ф..
Сьогодні, до закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради надійшли імунобіологічні препарати, які запобігають розвитку інфекційної недуги: ► ХІБ..
Сьогодні, 7 травня, з черговим робочим візитом в КНП "Центральна міська лікарня" РМР перебувають представники Бюро Всесвітньої організації охорони ..
Підписатись