Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Колектив управління охорони здоров"я Рівного провів щеплення проти грипу!

На сьогодні  в м. Рівному початок сезону захворюваності на грип та ГРВІ накладається на пандемію COVID-19. Аби зменшити ризики захворюваності, закликаємо жителів Рівненщини вакцинуватися від грипу.

Сьогодні, колектив Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради провів вакцинацію проти грипу  вакциною (Джисі Флю) виробництва Кореї, яка сертифікована країною виробника та ліцензована в Україні.

- «Закликаю кожного подбати про здоров’я та вакцинуватися від сезонного грипу. Мережа аптек «Рівнефармація», що в місті Рівному, вже отримали перші партії вакцини корейського виробництва та на сьогодні її можна придбати та провести щеплення. Звертаємось до керівників установ, підприємств та організацій, щодо можливості виділення коштів на придбання вакцини проти грипу та проведення щеплення колективам»  – зазначає начальник управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів. 

 

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцина не закуповується за державні кошти. 

В першу чергу варто вакцинуватись особам, які належать до груп ризику: вчителі, медпрацівники, люди, які мають хронічні захворювання.

З початку епідсезону та станом на минулу п‘ятницю, в закладах охорони здоров′я міста Рівного 19 осіб провели щеплення проти грипу серед яких 4 дитини.


Читайте також

Єдиний номер, що діяв протягом останнього періоду (08002155354) в КНП "Центрі ПМСД "Ювілейний" РМР, з 01.03.2021 втрачає свою дію. Натомість, з"являют..
24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудетьс..
Від сьогодні у Рівному розпочалась вакцинація від COVID-19. Першими у місті щеплення вакциною CoviShield отримали медики КНП "Центральної міської ліка..
Підписатись