Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

16 рівнян одужали від COVID-19 за попередню добу!

КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Станом 8:00 ранку 20.05.2020 в інфекційному відділенні Центральної міської лікарні Рівного на стаціонарному лікуванні знаходиться 83 хворих з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19, із них 49 жителі міста Рівного. Ще 12 осіб перебувають на обстежені.

За попередню добу стаціонарне лікування в ЦМЛ Рівного закінчили 6 рівнян та амбулаторне в ЦПМСД Рівного - 10.

На сьогодні, амбулаторне лікування в центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного отримують 234 хворих на коронавірусну інфекцію, серед них 214 жителі Рівного. Ще 197 очікують результати ПЛР-діагностики.

В м. Рівному також передбачений заклад для другої хвилі госпіталізації хворих з COVID-19 - КНП «Міська лікарня № 2» РМР в якій, на сьогодні, відбувається стаціонарне лікування хворих із пневмоніями рівнян.


Читайте також

Враховуючи, що останнім часом, кількість інфікованих на COVID-19 в Україні та світі невпинно зростає, на Рівненщині цей показник теж стрімко йде догор..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
В реєстратурах амбулаторій ЗПСМ КНП "Центру ПМСД "Цетральний" РМР змінились контактні номери телефонів: - контактний номер телефону амбулаторій №№ 1, ..
Підписатись