Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Сьогодні світовий день сімейного лікаря!

У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено перше відділення сімейної медицини в м. Рівному.

З 2018 року сімейна медицина стала пріорітетним напрямком в охороні здоров"я. Трансформація медичної галузі розпочалась саме із первинного рівня надання медичної допомоги.

♦ На сьогодні в м. Рівному функціонує три Центри ПМСД, структурними підрозділами яких є 18 амбулаторій ЗПСМ. Забезпечують надання медичної допомоги на первинному рівні 164 лікаря-спеціаліста, із них 69% це саме лікарі загальної практики-сімейної медицини. 

♦ На сьогодні 207197 осіб обрали для себе лікаря в Центрах ПМСД Рівного. Близько 79% пацієнтів підписали декларацію саме із лікарями загальної практики-сімейної медицини.

♦ Вже 89 лікарів мають повний рекомендований об"єм своїх пацієнтів (із них 67,4% складають лікарі ЗПСМ).

Якщо Ви ще вагаєтесь та за 2 роки не обрали для себе "свого сімейного лікаря" (лікар-терапевт/педіатр/ чи лікар-ЗПСМ) - мерщій зробіть це! На сьогодні, отримати консультацію чи виписати електронний рецепт на ліки у "свого сімейного лікаря" можна дистанційно.

В умовах боротьби з коронавірусною інфекцією, лікарі первинного рівня надання медичної допомоги, практично, перебувають "на передовій".

Тож дякуємо лікарям! Бажаємо сил та терпіння у нелегкій боротьбі за здоров"я та життя своїх пацієнтів!


Читайте також

Станом на 8:00 годину 07.09.2020 на лікуванні у міських закладах охорони здоров"я Рівного перебуває 709 рівнян хворих на коронавірусну інфекцію, із як..
Відзнаки "За заслуги перед містом" ІІ ступеня отримали: - Королюк Лілія Євгеніївна – заступник головного лікаря з медичної частини; - Максимчук..
Підписатись