Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

331 хворий на COVID-19 перебуває на лікуванні в міських закладах охорони здоров"я Рівного

Рівненська область входить в п"ятірку регіонів України у яких кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію становить більше однієї тисячі випадків.

► Станом на ранок 18.05.2020 року на лікуванні з COVID-19 в міських закладах охорони здоров*я Рівного перебуває 331 особа, із них на стаціонарному лікуванні 100 хворих. Серед цієї кількості осіб - 272 жителі м. Рівного.

Ще місяць тому (18.04.20) кількість осіб, які перебували на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Центральної міської лікані Рівного з діагнозом коронавірусна інфекція, складала 56 осіб, із них жителів м.Рівного - 41. На амбулаторному лікуванні в Центрах ПМСД перебувало 67 хворих на COVID-19, серед яких 64 жителі міста.

► Станом на ранок сьогодні, 177 осіб, очікують на результати ПЛР-діагностики. Та протягом дня, мобільними бригадами Центрів ПМСД Рівного, здійсено ще 68 виїздів, у 104 осіб відібрано матеріал для дослідження.

► З початку періоду захворюваності та станом на сьогодні у КНП "Центральна міська лікарня" РМР померло 9 жителів міста Рівного, які перебували на стаціонарному лікуванні з коронавірусною хворобою.

► Та є і позитивні результати - станом на 8:00 ранку 18.05.2020 кількість осіб, що перебували на лікуванні в закладах охорони здоров*я Рівного та одужали становить 242 особи.

Карантинні заходи в Україні дещо помякшуються та це не привід втрачати обачність.

Аби не підхопити інфекційну недугу та з метою запобігання поширення інфекції, нагадуємо, що кожен із нас повинен дотримуватись певних правил:
- максимально утримуватись від візитів в заклади з масовою кількістю населення (магазини, маркети, поліклінки, тощо);
- користуємось медичною маскою, яку змінюємо через 2-4 години;
- дотримуємось дистанції не менше 1,5 метри;
- регулярно та ретельно миємо руки (20-30 секунд);
- обробляємо руки антисептиком;
- проводимо вологе прибирання з використанням дезінфікуючих речовин та забезпечуємо наскрізне провітрювання приміщення в якому перебуваємо;
- при наявності симптомів простудного захворювання, негайно телефонуємо "своєму" лікарю або в Центр ПМСД;
- та інше.


Читайте також

Актуальні контактні номери телефонів реєстратур закладів охорони здоров"я міста Рівного станом на 15.01.2021р.!

Актуальні контактні номери телефонів реєстратур закладів охорони здоров"я міста Рівного станом на 04.01.2021р.!

З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул..
Підписатись