Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центр громадського здоров"я МОЗ України: НОВИЙ САЙТ ДЛЯ МЕДИКІВ ПРО COVID-19

Інформація Центру громадського здоров"я МОЗ України

Вебсайт про нову коронавірусну інфекцію https://covid19.phc.org.ua оперативно розробили Центр громадського здоров’я України спільно з IT-компанією Powercode.

Тут зібрано актуальну інформацію для фахівців медичної сфери: алгоритми дій лікарів, нормативну базу, навчальні відео, роз’яснювальні матеріали, інфографіку, номери гарячих ліній для професійної допомоги щодо COVID-19.

Всі матеріали підготовлено на основі напрацювань ЦГЗ і МОЗ України, рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центрів з контролю і профілактики захворювань США. А це означає, що представникам медичної спільноти буде доступний сучасний, достовірний і фаховий контент.

Засновник компанії PowerCode LLC Владислав Савченко: «На початку карантину ми зробили відеозвернення, в якому оголосили, що безкоштовно розробимо будь-який потрібний зараз медикам IT-продукт. І сьогодні маємо результат оперативної співпраці з представниками ЦГЗ. Сподіваюся, що спільно розроблений вебсайт буде корисним та ефективним».

Новий сайт почав працювати 24 квітня


Читайте також

Актуальні контактні номери телефонів реєстратур закладів охорони здоров"я міста Рівного станом на 04.01.2021р.!

Колектив управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради вітає з наступаючим Новим роком! Нехай наступаючий Новий 2021..
З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул..
Підписатись