Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центр громадського здоров"я МОЗ України: НОВИЙ САЙТ ДЛЯ МЕДИКІВ ПРО COVID-19

Інформація Центру громадського здоров"я МОЗ України

Вебсайт про нову коронавірусну інфекцію https://covid19.phc.org.ua оперативно розробили Центр громадського здоров’я України спільно з IT-компанією Powercode.

Тут зібрано актуальну інформацію для фахівців медичної сфери: алгоритми дій лікарів, нормативну базу, навчальні відео, роз’яснювальні матеріали, інфографіку, номери гарячих ліній для професійної допомоги щодо COVID-19.

Всі матеріали підготовлено на основі напрацювань ЦГЗ і МОЗ України, рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та Центрів з контролю і профілактики захворювань США. А це означає, що представникам медичної спільноти буде доступний сучасний, достовірний і фаховий контент.

Засновник компанії PowerCode LLC Владислав Савченко: «На початку карантину ми зробили відеозвернення, в якому оголосили, що безкоштовно розробимо будь-який потрібний зараз медикам IT-продукт. І сьогодні маємо результат оперативної співпраці з представниками ЦГЗ. Сподіваюся, що спільно розроблений вебсайт буде корисним та ефективним».

Новий сайт почав працювати 24 квітня


Читайте також

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2..
Підписатись