Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пацієнта, який знаходився на амбулаторному лікуванні у сімейного лікаря в Центрі ПМСД Рівного консультували у інфекційному відділенні

Пацієнта, який знаходився на амбулаторному лікуванні у сімейного лікаря в Центрі ПМСД Рівного консультували у інфекційному відділенні КНП "Центральної міської лікарні" РМР на наявність клінічних ознак коронавірусу.

Хворий, 1993 року народження, 11.03.2020 року звернувся до сімейного лікаря з приводу простудного захворювання. Зі слів пацієнта, хворіє з 08.03.2020.

Дана особа 02.03.2020 року повернулась до України із Польщі.

Сьогодні, пацієнта після повторного огляду сімейним лікарем та огляду ЛОР-спеціалістом консультували лікарі-інфекціоністи КНП "Центральної міської лікарні" РМР на наявність клінічних ознак коронавірусу. Встановлений діагноз: "ГРВІ, залишкові явища".

Фото МОЗ України


Читайте також

15 січня 2021р. заступником міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрієм Поліщуком, спеціалістами управління охорони здоров&..
З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул..
Колектив управління охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради вітає з наступаючим Новим роком! Нехай наступаючий Новий 2021..
Підписатись