Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В медичних закладах Рівного проводять заняття по боротьбі з розповсюдження короновірусу!

Сьогодні, 12.03.2020 року о 13:30 в приміщенні актової зали КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР пройшло заняття з медичними працівниками на тему «Заходи по боротьбі з розповсюдженням корона вірусу. Алгоритм дій при випадку виявлення корона вірусу».
 
На заняттях були присутні медичні працівники КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР та працівники інших медичних закладів. 
 
У заняттях прийняли участь: заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, начальник УОЗ виконавчого комітету Рівненської міської ради Віктор Іськів, заступник начальника УОЗ виконавчого комітету Рівненської міської ради Володимир Приступа,  лікар- епідеміолог обласного лабораторного центру Сергій Шуляренко, завідувач інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР  Галина Максимчук.
 
Заступник міського голови Г. Кульчинська  повідомила присутнім, що сьогодні о 8:30 на спільній нараді міського голови Рівного були прийняті обмежувальні заходи, які діятимуть в місті на період карантину до 3 квітня 2020р.
 
Присутнім було продемонстровано навчальний ролик про індивідуальні засоби захисту від корона вірусу. Також лікаря- епідеміолога обласного лабораторного центру Сергій Шуляренко та  завідувач інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР  Галина Максимчук  розповіли присутнім про алгоритм дій при випадку виявлення корона вірусу.

Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за кошти місцевого бджету загальною вартіст..

Оновлені контактні номери телефонів реєстратур комунальних закладів охорони здоров"я Рівного станом на 25.01.2021р.!

Підписатись