Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Із міжнародної зустрічі Лідерів директор Центру ПМСД «Центральний» м. Рівного привіз Орден за ефективне управління підприємством-лідером і ефективний внесок у розвиток економіки країни

На запрошення Голови Організаційного комітету Національного бізнес рейтингу в Україні п. А.Шуліки КНП “ЦПМСД “Центральний” РМР, в особі директора Олега Шрама взяв участь у  міжнародній зустрічі Лідерів, яка проходила в Грузії, м.Тбілісі з 25 по 28 лютого 2020 року. 
Шлях до розкішної і урочистої події, розпочався в  2019 році із навчання  управлінців у сфері охорони здоров’я,  яке відбувалося за кошти Швейцарської конфедерації Світового банку та Львівської бізнес школи у містах Львів та Київ. На одному із навчальних модулів у Львові учасникам навчання, серед яких був  О.Шрам,  поступила пропозиція взяти участь в Національному бізнес-рейтингу, який демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи,  заповнивши анкету на відповідному сайті. 
 
Зареєструвавши КНП “ЦПМСД “Центральний” РМР для участі в цьому проекті отримали чудовий результат - згідно загальнодержавного рейтингового аналізу фінансово-економічних показників діяльності підприємств України заклад визнаний номінантом - “Лідер галузі 2019”.
 
Серед медичних закладів України номінантами визначили КНП “ЦПМСД “Центральний" РМР та Приватний медичний центр із м.Черкаси “Наш зір”. 
 
Іншими нагородженими  були як невеличкі амбітні підприємства так і відомі титани національного бізнесу у сфері важкої та легкої промисловості, будівельної галузі, ІТ-компанії. 
 
Радісне хвилювання, гордість за свою команду, задоволення від визнання досягнень — це, мабуть, лиш крапля усіх тих емоцій, які відчувалися отримуючи орден “Decus oeconomicae” та відповідний сертифікат з Рук Президента Союзу національних рейтингів Валерія Гіжицького в сонячній Грузії  під жовто - блакитним прапором України.
 
- «Сьогоднішні нагороди — плід професіоналізму, цілеспрямованості, відповідальності та ініціативності Ваших колективів», — наголосив Президент п. Гіжицький у вітальній промові. Окрім нагородження, учасників чекало багато приємних сюрпризів цього вечора. Від  банкету до емоційних промов, фотосесій та інтерв'ю.

Читайте також

Оновлені контактні номери телефонів реєстратур комунальних закладів охорони здоров"я Рівного станом на 25.01.2021р.!

24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудетьс..
Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02. по 15.02.2021 року триватиме прийом річної гал..
Підписатись