Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Укладання пропозицій з НСЗУ продовжено.

Національна служба здоров'я України продовжила термін розгляду пропозиції про укладення договору до 10 березня 2020 року включно, аби забезпечити 100% вхід в медичну реформу усіх закладів охорони здоров"я та гарантувати доступ до медичної допомоги усім громадянам. Відповідне оголошення розміщене на сайті НСЗУ.

НСЗУ вцілому отримала 9783 пропозиції від закладів спеціалізованої медичної допомоги про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій. Серед них - 38 від закладів охорони здоров"я м.Рівного.

Серед пакетів медичних послуг на які подали пропозиції для контрактування з НСЗУ міські заклади охорони здоров"я Рівного, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу є:
- Медичні послуги, які надаються в амбулаторних умовах, які включають лабораторні, функціональні та інструментальні обстеження, малі хірургічні втручання, планову стоматологічну допомогу дітям до 16 років, ургентну стоматологічну допомогу дорослим та дітям, медичну реабілітацію,
- Медичні послуги, які надаються в стаціонарних умовах,
- Спеціалізована медична допомоги жінкам при пологах і новонародженим, а також передчасно народженим та/або хворим новонародженим у неонатальному періоді;
- Спеціалізована медична допомоги при гострому мозковому інсульті та гострому інфаркті міокарда;
- та інші.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за кошти місцевого бджету загальною вартіст..
Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
Підписатись