Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Центральну міську лікарню Рівного відвідав Головний санітарний лікар України

1 березня 2020 р. комунальне некомерційне підприємство «Центральну міську лікарню» Рівненської міської ради, а саме обласне інфекційне відділення, відвідав колишній заступник Міністра охорони здоров`я України, а нині головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Мета візиту - перевірка готовності приймати пацієнтів з короновірусом та забезпечення належними засобами захисту персоналу та решти пацієнтів.

В ході зустрічі Віктор Ляшко поспілкувався з адміністрацією лікарні, персоналом інфекційного відділення, оглянув бокси для хворих та реанімаційну палату. Також, медики наочно продемонстрували алгоритм дій персоналу з пацієнтами з підозрою на зараження короновірусом. Віктор Кирилович оцінив дані заходи як такі, що відповідають необхідним вимогам безпеки.


Читайте також

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02. по 15.02.2021 року триватиме прийом річної гал..

Оновлені контактні номери телефонів реєстратур комунальних закладів охорони здоров"я Рівного станом на 25.01.2021р.!

Підписатись