Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування.

Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування. За таку пропозицію проголосували члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Рівнеради, яку очолює Юрій Осіпчук.

“Отримавши кошти, родини зможуть самостійно на власний розсуд придбати слухові апарати,”- зазначив начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. У Рівному є 37 таких родин.

Надати право власності на земельну ділянку під приміщенням, де облаштують реабілітаційний центр для учасників АТО. З таким проханням до членів комісії звернулися представники міської Спілки учасників АТО. Приміщення має площу 300 квадратних метрів, знаходиться по вулиці Гайдамацька. Тут буде 12-ть двомісних кімнат, спортзал, басейн для успішної реабілітації бійців.

Двадцять п’ять тисяч грн. допомоги запропоновано виділити рівнянці, котра проживає по вулиці Гагаріна. Її помешкання знищив вогонь, а на вихованні у жінки син з інвалідністю. Сім’я зазнала 484 тис. грн. матеріальних збитків.

Зрештою, ці питання остаточно вирішать міські депутати на сесії Рівнеради.


Читайте також

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2..
Підписатись