Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Прості доступні речі, але вкрай необхідні, що допомагають вберегтися від розповсюдження грипу та ГРВІ

Про це йде мова на нараді з головними лікарями, медперсоналом лікувально – профілактичних закладів Рівного, а також директорами шкіл міста. Нарада триває на базі ЦПМСД “Центральний” м. Рівного.

Звести до мінімуму велелюдні скупчення дітей та дорослих, у приміщеннях проводити максимально вологе прибирання тощо. На цьому наголошує заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

У нараді щодо ситуації із захворюванням на грип та ГРВІ беруть участь начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів, начальник Управління освіти міста Василь Харковець.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Виділити по 10 тис. грн. матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які мають вади слуху, на слухопротезування. За таку пропозицію проголосували чле..
7 лютого 2020р. в КНП «Центральна міська лікарня» РМР пройшла міжобласна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів&n..
Підписатись