Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР проводить Флешмоб "Чисті руки медиків"!

Гігієна рук є одним з найбільш важливих факторів у профілактиці та запобіганні інфекційних захворювань, пов'язаних з наданням медичної допомоги. За даними ВООЗ, інфекції, пов'язані з медичним обслуговуванням, впливають на мільйони пацієнтів у всьому світі.

Одним з ключових чинників передачі збудників внутрішньолікарняних інфекцій є руки. Лише при одному рукостисканні передається близько 35 мільйонів мікроорганізмів. Проведення маніпуляцій необробленими руками навіть з використанням найкращих рукавичок є неефективним, адже вони мають мікропори, через які мікроорганізми з брудних рук проникають на поверхню рукавичок.

Отже, гігієна рук - це перший крок для запобігання внутрішньолікарняних інфекцій та поширення антимікробної резистентності.
У нашому Центрі медичні працівники слідкують за чистотою рук та досконало володіють методикою обробки рук! Адже наша мета - уникнути інфекцій, пов'язаних з наданням медичних послуг.
Здоров'я пацієнта - найвища цінність!!!


Читайте також

Щонайменше один раз на рік приходити до окуліста на огляд, радить лікар дитячий – офтальмолог КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ра..
Спостерігається зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця (ІХС) та інфаркт міокарда. Про це начальник Управління охорони здоров’я м.Рівн..
Для цих захворювань характерні спалахи в холодну пору року (переважно восени і взимку). Найбільше випадків простуд припадає саме на вірус грипу (понад..
Підписатись