Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР проводить Флешмоб "Чисті руки медиків"!

Гігієна рук є одним з найбільш важливих факторів у профілактиці та запобіганні інфекційних захворювань, пов'язаних з наданням медичної допомоги. За даними ВООЗ, інфекції, пов'язані з медичним обслуговуванням, впливають на мільйони пацієнтів у всьому світі.

Одним з ключових чинників передачі збудників внутрішньолікарняних інфекцій є руки. Лише при одному рукостисканні передається близько 35 мільйонів мікроорганізмів. Проведення маніпуляцій необробленими руками навіть з використанням найкращих рукавичок є неефективним, адже вони мають мікропори, через які мікроорганізми з брудних рук проникають на поверхню рукавичок.

Отже, гігієна рук - це перший крок для запобігання внутрішньолікарняних інфекцій та поширення антимікробної резистентності.
У нашому Центрі медичні працівники слідкують за чистотою рук та досконало володіють методикою обробки рук! Адже наша мета - уникнути інфекцій, пов'язаних з наданням медичних послуг.
Здоров'я пацієнта - найвища цінність!!!


Читайте також

КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено пер..
• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікува..
Підписатись