Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР відбувається конкурс на звання "Кащий лікар - 2019" та "Найкраща медсестра - 2019"!

КОНКУРС в КНП "ЦПМСД «Ювілейний» РМР!
«Найкращий лікар – 2019»
та «Найкраща медична сестра – 2019»


Вперше за допомогою пацієнтів та відвідувачів Центру колектив Центру ПМСД "Ювілейний" хоче визначити  найкращих лікаря та медичну сестру за результатами роботи 2019 року серед свого колективу.  Вирішувати, хто є гідним відзнаки вирішують саме відвідувачі Центру, взявши участь в онлайн-голосуванні.

Взяти участь в онлайн-голосуванні необхідно на сайті http://yuvileiny.rv.ua/ за посиланням.

Адміністрація закладу сподівається, що буде оцінено не лише професіоналізм та ефективність призначеного лікування, але й ініціативність, доброзичливість спеціалістів КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР та їх готовність допомогти.

Учасником і переможцем конкурсу можуть стати лікар та медична сестра з будь-якої амбулаторії КНП "ЦПМСД «Ювілейний» РМР.

Голосування відкрито з 01.11.2019 по 30.11.2019 включно.

Центр ПМСД "Ювілейний" м. Рівного запрошує взяти участь в голосуванні, адже медики Центру працюють саме для Вас! Долучайтесь до голосування!


Читайте також

У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено пер..
КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікува..
Підписатись