Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР відбувається конкурс на звання "Кащий лікар - 2019" та "Найкраща медсестра - 2019"!

КОНКУРС в КНП "ЦПМСД «Ювілейний» РМР!
«Найкращий лікар – 2019»
та «Найкраща медична сестра – 2019»


Вперше за допомогою пацієнтів та відвідувачів Центру колектив Центру ПМСД "Ювілейний" хоче визначити  найкращих лікаря та медичну сестру за результатами роботи 2019 року серед свого колективу.  Вирішувати, хто є гідним відзнаки вирішують саме відвідувачі Центру, взявши участь в онлайн-голосуванні.

Взяти участь в онлайн-голосуванні необхідно на сайті http://yuvileiny.rv.ua/ за посиланням.

Адміністрація закладу сподівається, що буде оцінено не лише професіоналізм та ефективність призначеного лікування, але й ініціативність, доброзичливість спеціалістів КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР та їх готовність допомогти.

Учасником і переможцем конкурсу можуть стати лікар та медична сестра з будь-якої амбулаторії КНП "ЦПМСД «Ювілейний» РМР.

Голосування відкрито з 01.11.2019 по 30.11.2019 включно.

Центр ПМСД "Ювілейний" м. Рівного запрошує взяти участь в голосуванні, адже медики Центру працюють саме для Вас! Долучайтесь до голосування!


Читайте також

Спостерігається зниження захворюваності на ішемічну хворобу серця (ІХС) та інфаркт міокарда. Про це начальник Управління охорони здоров’я м.Рівн..
Щонайменше один раз на рік приходити до окуліста на огляд, радить лікар дитячий – офтальмолог КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ра..
Серед таких рідкісних хвороб є муковісцидоз. Це спадкове захворювання, що вражає залози зовнішньої секреції. На Рівненщині хворих на муковісцидоз прож..
Підписатись