Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

На території Центральної міської лікарні Рівного відкрилась їдальня!

Сьогодні, 25.11.2019р., на території терапевтичного корпусу КНП "Центральна міська лікарня" РМР о 12:00 годині відбулось відкриття їдальні «Тарілка». Відкрив її власник пивзаводу «Рівень» Мар’ян Года. На відкритті були присутні представники влади міста та області, начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

У супроводі головного лікаря Євгена Кучерука гості мали можливість ще раз оглянути, відмітити позитивні зміни зовнішнього вигляду лікарні. Відкриття ж такого централізованого закладу харчування на території лікарні було викликано насамперед потребами: можливість пообідати родичам пацієнтів, самим пацієнтам, які б хотіли урізноманітнити власне меню, перебуваючи у лікарні, медичних працівників, які змушені брати обіди із собою.

Ціни в "Тарілці" обіцяють демократичні. Інтер’єр - сучасний, виглядає затишно і стильно. Пацієнти матимуть дієтичне меню, згідно лікарняних показів.

Центральна міська лікарня м. Рівного своїми ініціативами завжди намагається покращити умови перебування як пацієнтів, так і їх родичів.


Читайте також

Щонайменше один раз на рік приходити до окуліста на огляд, радить лікар дитячий – офтальмолог КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ра..
Серед таких рідкісних хвороб є муковісцидоз. Це спадкове захворювання, що вражає залози зовнішньої секреції. На Рівненщині хворих на муковісцидоз прож..
Гігієна рук є одним з найбільш важливих факторів у профілактиці та запобіганні інфекційних захворювань, пов'язаних з наданням медичної допомоги. З..
Підписатись