Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В Рівному пацієнти, які захворіли на грип та ГРВІ, отримують допомогу в 3 Центрах ПМСД та 3 міських лікарнях (серед яких 1 дитяча).

705 пацієнтів звернулись до лікарів закладів охорони здоров"я Рівного зі скаргами на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом 08.11.-14.11.2019 року. Показник захворюваності за цей період становить 290,1 на 100 тисяч населення. Переважна більшість серед захворівших діти.

Зауважимо, що в Центрах ПМСД Рівного підписують декларацію з лікарями "первинки" не лише мешканці міста, а і особи з сіл та районів, що територіально наближені до Рівного. Таких осіб на сьогодні близько 9000.

Вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вона особливо важлива для представників професійні групи ризику — медичні працівники, вчителі й вихователі, продавці, водії громадського транспорту, усі, хто працює в багатолюдних місцях. У цих осіб немає можливості уникнути перебування поряд із хворими, тому для них особливе значення мають усі без винятку засоби інфекційного контролю й профілактики грипу.

Розпочинаючи з 01.09. та станом на 15.11.2019 року в Центрах ПМСД Рівного 940 осіб провели щеплення від грипу. Серед них 623 особи дорослих (262 медичних працівники).

В аптечних мережах міста Рівного наявні два види вакцин проти грипу: "Ваксігрип" та "Джисі Флю". Із 940 щеплених - перевагу надали вакцині "Ваксігрип" 824 особи.


Читайте також

КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікува..
У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено пер..
Підписатись