Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Найкращий захист від небезпечних хвороб, це своєчасна вакцинація!

Чергову ревакцинацію проти дифтерії та правця отримали наші колеги вакциною АДП-м (анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену), що використовується від 16 років і старше.

На сьогодні в Центрах ПМСД Рівного вдосталь вакцини проти дифтерії: АКДП та АДП-м та вакцини АКДП+ХІБ+Геп.

Ще зараз в м. Рівному відсутня вакцина АДП (анатоксин дифтерійно-правцевий для щеплення дітей 6 років), але за анонсуванням Міністерство охорони здоров'я України, під час селекторної наради 29.10.2019, вакцина надійде у регіони уже протягом листопада.

На 28 жовтня 2019 року в Україні зареєстровано 20 випадків дифтерії, з них 18 — протягом жовтня. Серед 20 захворівших – 19 дорослі. П'ять випадків підтверджено лабораторно: в Луганській, Хмельницькій, Закарпатській, Тернопільській та Київській областях. 6-хворим введено протидифтерійну сироватку.

В місті Рівному більше 7 останніх років не реєструвалось жодного випадку ні дифтерії, ні правця. Та враховуючи, що в великих містах постійно відбувається міграція населення, варто захистити себе та своїх рідних провівши необхідні щеплення проти дифтерії.

Зверніться до «свого» лікаря, отримайте направлення на щеплення та захистіть себе від інфекційних недуг!


Читайте також

У місті Рівному сімейна медицина почала розвиватись ще з 2005 року. В одному із амбулаторно-поліклінічних закладів (поліклініка № 3) було створено пер..
Рівненська область входить в п"ятірку регіонів України у яких кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію становить більше однієї тисячі ви..
КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
Підписатись