Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Контролюйте артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози.

Контролюйте артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози. Підвищуйте фізичну активність, нормалізуйте масу тіла та позбавтеся шкідливих звичок. Такі поради сьогодні давали медики тим, хто прагне зберегти здоров’я серця.

У Всесвітній день боротьби з інсультом хто прийшов до КНП "ЦПМСД “Центральний” РМР перевірив вміст цукру у крові, рівень глюкози, отримав консультації щодо правил профілактики інсульту. Адже на Рівненщині за 9 місяців цього року на інсульт захворіло 1707 осіб. Це на понад 60 осіб більше, аніж за відповідний період минулого року.

При підозрі на хворобу людина не розуміє як діяти. У рамках проєкту МІністерство охорони здоров"я України спільно із Світовим банком підготували роздаткові матеріали про алгоритм дій хворого, які сьогодні всі бажаючі змогли отримати.


Читайте також

В аудиторії 401 Рівненської обласної ради розгорнула роботу виїзна мобільна бригада з лікарів та медичних сестер КНП "Цетру ПМСД "Північний" РМР. У ро..
Друзі, завтра, 29 жовтня у КНП "Центрі ПМСД “Центральний” РМР (колишня поліклініка №2), вул.Драгоманова, 7 о 10:00 год. відбудеться акція ..

Проект "Поліпшення охорони здоров"я на службі у людей"

Назва контракту: Закупівля медичного обладнання для лікарських амбулаторій 

ЗАВАНТАЖИТИ

Підписатись