Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Контролюйте артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози.

Контролюйте артеріальний тиск, рівень холестерину та глюкози. Підвищуйте фізичну активність, нормалізуйте масу тіла та позбавтеся шкідливих звичок. Такі поради сьогодні давали медики тим, хто прагне зберегти здоров’я серця.

У Всесвітній день боротьби з інсультом хто прийшов до КНП "ЦПМСД “Центральний” РМР перевірив вміст цукру у крові, рівень глюкози, отримав консультації щодо правил профілактики інсульту. Адже на Рівненщині за 9 місяців цього року на інсульт захворіло 1707 осіб. Це на понад 60 осіб більше, аніж за відповідний період минулого року.

При підозрі на хворобу людина не розуміє як діяти. У рамках проєкту МІністерство охорони здоров"я України спільно із Світовим банком підготували роздаткові матеріали про алгоритм дій хворого, які сьогодні всі бажаючі змогли отримати.


Читайте також

• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікува..
КНП «Центральна міська лікарня» РМР входить до переліку закладів охорони здоров′я першої хвилі госпіталізації хворих з коронавірусно..
Підписатись