Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пресслужба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що в державі зареєстровано вже третій випадок захворювання на дифтерію.

Захиститися від цієї недуги можна завдяки вакцинації дітей і ревакцинації дорослих.

”Вакцина як для дітей, так і дорослих – безкоштовна. Вона є в наявності у всіх Центрах ПМСД Рівного", - розповів начальник Управління охорони здоров’я м.Рівне Віктор Іськів. Він закликає щепити дітей вакциною проти кашлюка, дифтерії та правця (АКДП).

У разі захворювання на дифтерію необхідно ввести антитоксичну протидифтерійну сироватку (ПДС). Вона нейтралізує дію дифтерійного токсину. Такої сироватки в області є вісім доз, зазначила головний спеціаліст Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації Людмила Яценя.


Читайте також

15.11.2019 о 14:00 год. в Центрі ПМСД "Центральний" м.Рівного (актова зала, ІІ-й поверх) проводитиметься чергове засідання ШКОЛИ ЗДОРОВ"Я! Тема ДИФТЕР..
Дiтям, що потрапляють для лiкування на тривалий термiн, досить тяжко адаптуватись. Їх виривають iз звичного ритму життя замiнивши його лiкарняними стi..
Чергову ревакцинацію проти дифтерії та правця отримали наші колеги вакциною АДП-м (анатоксин дифтерійно-правцевий зі зменшеним вмістом антигену), що в..
Підписатись